ERJ-3EKF2003V
מק"ט מוצר של DigiKey
P200KHTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P200KHCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P200KHDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-3EKF2003V
תיאור
RES SMD 200K OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
200 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-3EKF2003V דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C