CRCW0603200KFKTB
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW0603200KFKTBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW0603200KFKTBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW0603200KFKTBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW0603200KFKTB
תיאור
RES SMD 200K OHM 1% 1/10W 0603
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
200 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
CRCW0603200KFKTB דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C