ERJ-PA3F10R0V
מק"ט מוצר של DigiKey
P10.00BYTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P10.00BYCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P10.00BYDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-PA3F10R0V
תיאור
RES SMD 10 OHM 1% 1/3W 0603
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 0.333W, 1/3W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-PA3F10R0V דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C