ERJ-UP6J182V
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-UP6J182VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERJ-UP6J182VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERJ-UP6J182VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-UP6J182V
תיאור
RES 1.8K OHM 5% 1/2W 0805
תיאור מפורט
1.8 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) אנטי-גופרית, AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-UP6J182V דגמים
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C