CRCW08051K80JNEAHP
מק"ט מוצר של DigiKey
541-CRCW08051K80JNEAHPTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
541-CRCW08051K80JNEAHPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
541-CRCW08051K80JNEAHPDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CRCW08051K80JNEAHP
תיאור
RES SMD 1.8K OHM 5% 1/2W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.8 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CRCW08051K80JNEAHP דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב, עמידות בפולסים
יצרן
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C