EXB-2HV151JV אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
CTS Resistor Products
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
150 Ohm ±5% 62.5mW הספק לרכיב מבודד 8 רשתות נגדים, מערכי נגדים ±200ppm/°C 1506‏, קמור, הדקים בצד הארוך