EXC-24CE360UP
מק"ט מוצר של DigiKey
P13759TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P13759CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P13759DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EXC-24CE360UP
תיאור
CMC 200MA 2LN 36 OHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2 משנק אופן-משותף לקו הרכבה משטחית 36 Ohms @ 100 MHz 200mA DCR 1Ohm
קטגוריה
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
1Ohm
יצרן
Panasonic Industry
מתח נקוב - DC
5V
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 0.049‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (1.25 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
סוג מסנן
קו אות
גובה (מקס')
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
מספר הקווים
2
מארז‏ / תיבה
0504 (1210 מטרי)‏, 4 מוליכים
עכבה @ תדר
36 Ohms @ 100 MHz
מספר מוצר בסיס
דירוג זרם (מקס')
200mA