AR027300MR-R
מק"ט מוצר של DigiKey
668-AR027300MR-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AR027300MR-R
תיאור
SPEAKER 300OHM 10MW TOP PT 110DB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
300 Ohms מקלט רמקולים 10 mW 100 Hz ~ 10 kHz ראש עגול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AR027300MR-R דגמים
קטגוריה
הספק - נקוב
10 mW
יצרן
PUI Audio, Inc.
הספק - מקס'
30 mW
סדרה
מיקום יציאה
ראש
אריזה
מגש
צורה
עגול
סטטוס החלק
פעיל
חומר - חרוט
פוליאסטר, פוליאתילן טרפתלאט (PET)
טכנולוגיה
מגנטי
חומר - מגנט
‎Nd-Fe-B‎
סוג
מקלט
סיומת
פדי הלחמה
תחום תדרים
100 Hz ~ 10 kHz
גודל / מידה
קוטר 1.126‏ אינץ' (28.60‏ מ"מ)
תדר - תהודה עצמית
650Hz
גובה - מקובע (מרבי)
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
עכבה
300 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 60°C
נצילות - dBA‏
110
דירוג עיוותים
5% מקס'
נצילות - בדיקות
1mW/10mm