AR040600MR-LW100-R
מק"ט מוצר של DigiKey
668-AR040600MR-LW100-R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AR040600MR-LW100-R
תיאור
SPEAKER 600OHM 10MW TOP PT 120DB
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 27
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
600 Ohms מקלט רמקולים 10 mW 100 Hz ~ 10 kHz ראש עגול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AR040600MR-LW100-R דגמים
קטגוריה
הספק - נקוב
10 mW
יצרן
PUI Audio, Inc.
הספק - מקס'
20 mW
סדרה
מיקום יציאה
ראש
אריזה
מגש
צורה
עגול
סטטוס החלק
פעיל
חומר - חרוט
פוליאסטר, פוליאתילן טרפתלאט (PET)
טכנולוגיה
מגנטי
חומר - מגנט
‎Nd-Fe-B‎
סוג
מקלט
סיומת
חוטים מוליכים
תחום תדרים
100 Hz ~ 10 kHz
גודל / מידה
קוטר 1.575‏ אינץ' (40.00‏ מ"מ)
תדר - תהודה עצמית
1kHz
גובה - מקובע (מרבי)
0.256‏ אינץ' (6.50‏ מ"מ)
עכבה
600 Ohms
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 70°C
נצילות - dBA‏
120
דירוג עיוותים
5% מקס'