BBPY00160808600Y00 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Pulse Electronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Fair-Rite Products Corp.
קיים במלאי: 589,970
גיליון נתונים
Würth Elektronik
Max Echo
KOA Speer Electronics, Inc.
Stackpole Electronics Inc
Cal-Chip Electronics, Inc.
Bourns Inc.
Bourns Inc.
60 Ohms @ 100 MHz 1 מסננים ושבבים מסוג Ferrite Beads 0603 (1608 מטרי) 3A 40mOhm
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BBPY00160808600Y00
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BBPY00160808600Y00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-BBPY00160808600Y00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-BBPY00160808600Y00DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BBPY00160808600Y00
תיאור
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
דירוג זרם (מקס')
3A
יצרן
Pulse Electronics
התנגדות DC ‏(DCR) (מקס')
40mOhm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז‏ / תיבה
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר הקווים
1
גובה (מקס')
עכבה @ תדר
60 Ohms @ 100 MHz