BMMA000606308R2MV1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Dale
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
8.2 µH מסוכך יצוק משרן 4 A ‎68mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BMMA000606308R2MV1
מק"ט מוצר של DigiKey
553-BMMA000606308R2MV1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BMMA000606308R2MV1
תיאור
FIXED IND 8.2UH 4A 68 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
7.5A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎68mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%