CX0603MRX7R7BB473
מק"ט מוצר של DigiKey
311-1235-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
311-1235-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
311-1235-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CX0603MRX7R7BB473
תיאור
CAP PASSTHRU 0.047UF 16V 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.047 µF קבלי מעבר (feed through) 16V 0603 (1608 מטרי)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
CX0603MRX7R7BB473 דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
16V
יצרן
Pulse Electronics
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
סדרה
מקדם טמפרטורה
‎X7R‎
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית, MLCC
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
0603 (1608 מטרי)
סוג
Pass Through
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.033‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 0.85‏ מ"מ)
קיבוליות
0.047 µF
גובה (מקס')
0.030‏ אינץ' (0.75‏ מ"מ)
טולרנס
±20%