PA4304.332NLT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Würth Elektronik
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 10,863
גיליון נתונים
3.3 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 5.7 A ‎18mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PA4304.332NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-2541-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA4304.332NLT
תיאור
FIXED IND 3.3UH 5.7A 18 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PA4304.332NLT דגמים
קטגוריה
דירוג זרם (אמפר)
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎18mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
ליבת תוף, חוט מלופף
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.492‏ אינץ' x‏ רוחב 0.492‏ אינץ' (12.50 מ"מ x‏ 12.50‏ מ"מ)
טולרנס
±30%