PA4304.472NLT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Würth Elektronik
קיים במלאי: 3,622
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 1,855
גיליון נתונים
4.7 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 4.7 A ‎20.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PA4304.472NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-2547-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA4304.472NLT
תיאור
FIXED IND 4.7UH 4.7A 20.5 MOHM
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PA4304.472NLT דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎20.5mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
טולרנס
±30%