PA4304.563NLT זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Würth Elektronik
קיים במלאי: 591
גיליון נתונים
דומים
Sumida America Inc.
קיים במלאי: 1,278
גיליון נתונים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 97
56 µH מסוכך ליבת תוף, חוט מלופף משרן 1.7 A ‎110mOhm מקס' לא-סטנדרטי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
PA4304.563NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-2551-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA4304.563NLT
תיאור
FIXED IND 56UH 1.7A 110 MOHM SMD
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
PA4304.563NLT דגמים
התנגדות DC‏ (DCR)
‎110mOhm מקס'
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
תדר השראות - בדיקה
1 kHz
טולרנס
±20%