PA4341.223NLT אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Eaton - Electronics Division
קיים במלאי: 5,033
גיליון נתונים
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 6,214
גיליון נתונים
דומים
CODACA
קיים במלאי: 903
22 µH מסוכך יצוק משרן 2 A ‎190mOhm מקס' לא-סטנדרטי