PA4344.472ANLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-4033-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-4033-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-4033-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA4344.472ANLT
תיאור
FIXED IND 4.7UH 28A 4.5 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
4.7 µH מסוכך יצוק משרן 28 A ‎4.5mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PA4344.472ANLT דגמים
קטגוריה
סיכוך
מסוכך
יצרן
התנגדות DC‏ (DCR)
‎4.5mOhm מקס'
סדרה
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
השראות
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
טולרנס
±20%
גודל / מידה
אורך 0.701‏ אינץ' x‏ רוחב 0.665‏ אינץ' (17.80 מ"מ x‏ 16.90‏ מ"מ)
דירוג זרם (אמפר)
גובה - מקובע (מרבי)
0.276‏ אינץ' (7.00‏ מ"מ)
(Isat) זרם - רוויה
29A