PA5001.122NLT
מק"ט מוצר של DigiKey
553-4069-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
553-4069-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
553-4069-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
PA5001.122NLT
תיאור
FIXED IND 1.2UH 9A 17.9 MOHM SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1.2 µH מסוכך יצוק משרן 9 A ‎17.9mOhm מקס' לא-סטנדרטי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
PA5001.122NLT דגמים
קטגוריה
(Isat) זרם - רוויה
9A
יצרן
סיכוך
מסוכך
סדרה
התנגדות DC‏ (DCR)
‎17.9mOhm מקס'
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סטטוס החלק
פעיל
תדר השראות - בדיקה
100 kHz
סוג
יצוק
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
חומר - ליבה
מארז‏ / תיבה
לא-סטנדרטי
השראות
גודל / מידה
אורך 0.161‏ אינץ' x‏ רוחב 0.161‏ אינץ' (4.10 מ"מ x‏ 4.10‏ מ"מ)
טולרנס
±20%