R123315000 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Radiall USA, Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
QMA מחבר שקע, שקע נקבה 50Ohm הרכבה בלוח מלחץ
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
R123315000
מק"ט מוצר של DigiKey
2201-R123315000-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R123315000
תיאור
QMA / STRAIGHT BULKHEAD JACK CRI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
תדר - מקס'
6 GHz
יצרן
מספר היציאות
1
אריזה
בתפזורת
צבע בית
כסף
סטטוס החלק
פעיל
חומר המגע המרכזי
נחושת בריליום
תצורת מחבר
חומר גוף
פליז
סוג מחבר
שקע, שקע נקבה
גימור הגוף
ברונזה לבנה
סיומת המגעים
מלחץ
ציפוי המגע המרכזי
זהב
סיומת הסיכוך
מלחץ
חומר דיאלקטרי
פולי-טטרא-פלואורואתילן (PTFE)
עכבה
50Ohm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
335 V