R123315000W זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Radiall USA, Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
R123315000W
מק"ט מוצר של DigiKey
2201-R123315000W-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R123315000W
תיאור
QMA / STRAIGHT BULKHEAD JACK CRI
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 23
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
QMA מחבר שקע, שקע נקבה 50Ohm הרכבה בלוח מלחץ
קטגוריה
תדר - מקס'
6 GHz
יצרן
מספר היציאות
1
אריזה
בתפזורת
צבע בית
כסף
סטטוס החלק
פעיל
חומר המגע המרכזי
נחושת בריליום
תצורת מחבר
חומר גוף
פליז
סוג מחבר
שקע, שקע נקבה
גימור הגוף
ברונזה לבנה
סיומת המגעים
מלחץ
ציפוי המגע המרכזי
זהב
סיומת הסיכוך
מלחץ
חומר דיאלקטרי
פולי-טטרא-פלואורואתילן (PTFE)
עכבה
50Ohm
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
סוג ההרכבה
הרכבה בלוח
ערך נקוב של המתח
335 V