H130B-8.000-18-3030-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-H130B-8.000-18-3030-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-H130B-8.000-18-3030-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-H130B-8.000-18-3030-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
H130B-8.000-18-3030-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 8.0000MHZ 18PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 MHz ±30ppm גבישים 18pF 85 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
85 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
8 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (3.2‏x‏5‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm