OXL4516MK-D3-5-100.000-3.3
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-OXL4516MK-D3-5-100.000-3.3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OXL4516MK-D3-5-100.000-3.3
תיאור
XTL OSC OCXO 100.000MHZ 3.3V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 MHz OCXO CMOS מתנד 3.3V DIP‏-8‏, 5‏ מוליכים
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±50ppb
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C