OXL4520MK-H2-20-10.000-5
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-OXL4520MK-H2-20-10.000-5-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
OXL4520MK-H2-20-10.000-5
תיאור
XTL OSC OCXO 10.000MHZ 5V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MHz OCXO CMOS מתנד 5V ‎14-DIP‏, 5 מוליכים (גודל מלא, Metal Can‏)
קטגוריה
יציאה
CMOS
יצרן
מתח - הספקה
5V
סדרה
יציבות התדר
±100ppb
אריזה
מגש
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 80°C