R1612-32.000-8-F-1010-TR-NS2
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R1612-32.000-8-F-1010-TR-NS2TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R1612-32.000-8-F-1010-TR-NS2CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R1612-32.000-8-F-1010-TR-NS2DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R1612-32.000-8-F-1010-TR-NS2
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
32 MHz ±10ppm גבישים 8pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
32 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm