R1612-32.000-9-F-1010-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R1612-32.000-9-F-1010-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R1612-32.000-9-F-1010-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R1612-32.000-9-F-1010-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R1612-32.000-9-F-1010-TR
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 9PF SMD
תיאור מפורט
32 MHz ±10ppm גבישים 9pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
9pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
32 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm