R2520-30.000-10-F-1010-TR-NS3 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Raltron Electronics
קיים במלאי: 2,892
גיליון נתונים
דומים
Raltron Electronics
קיים במלאי: 3,000
גיליון נתונים
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
קיים במלאי: 837
אקוויוולנטים-פרמטרית
TXC CORPORATION
30 MHz ±10ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
R2520-30.000-10-F-1010-TR-NS3
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2520-30.000-10-F-1010-TR-NS3TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2520-30.000-10-F-1010-TR-NS3CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2520-30.000-10-F-1010-TR-NS3DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2520-30.000-10-F-1010-TR-NS3
תיאור
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
30 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm