R2520-40.000-9-F-1010-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2520-40.000-9-F-1010-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2520-40.000-9-F-1010-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 40.0000MHZ 9PF SMD
תיאור מפורט
40 MHz ±10ppm גבישים 9pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
9pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
40 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm