RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TR אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Raltron Electronics
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Raltron Electronics
קיים במלאי: 3,000
גיליון נתונים
40 MHz ±10ppm גבישים 9pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-40.000-9-F-1010-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 40.0000MHZ 9PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
9pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
40 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm