RDTE-2.700-1090-NS1
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RDTE-2.700-1090-NS1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RDTE-2.700-1090-NS1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RDTE-2.700-1090-NS1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RDTE-2.700-1090-NS1
תיאור
BUZZER MAGN0.413X 0.35 SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
זמזמים מתמר (Transducer), בדחיפה חיצונית מגנטי 3.6 V 100mA 2.7kHz ס"מ 85dB ב-3.6V, 10 הרכבה משטחית פדי הלחמה
קטגוריה
טכנולוגיה
מגנטי
יצרן
Raltron Electronics
רמת לחץ הקול (SPL)
ס"מ 85dB ב-3.6V, 10
סדרה
זרם - הספקה
100mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מיקום יציאה
צד
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
מעגל הדוחף
מתמר (Transducer), בדחיפה חיצונית
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג כניסה
DC
סיומת
פדי הלחמה
מתח - נומינלי
3.6 V
גודל / מידה
אורך 0.413‏ אינץ' x‏ רוחב 0.354‏ אינץ' (10.50 מ"מ x‏ 9.00‏ מ"מ)
תחום מתח
‎2 ~ 5V‎
גובה - מקובע (מרבי)
0.114‏ אינץ' (2.90‏ מ"מ)
תדר
2.7kHz