820443011E
מק"ט מוצר של DigiKey
732-820443011ETR-ND - סרט וסליל (TR)‏
732-820443011ECT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
820443011E
תיאור
VARISTOR 470V 6KA DISC 14MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 V 6 kA וריסטור 1 מעגלים חשמליים חור מעבר דיסק 14 מ"מ
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
820443011E דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
מתח ואריסטור (מקס')
517 V
יצרן
Würth Elektronik
זרם - נחשול
6 kA
סדרה
אנרגיה
175J
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
מספר המעגלים
1
סטטוס החלק
פעיל
קיבוליות @ תדר
420 pF @ 1 kHz
מתח AC מקסימלי (Volts)
300 V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח DC מקסימלי (Volts)
385 V
מאפיינים
מוגן תרמית
מתח וואריסטור (מינ')
423 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
מתח ואריסטור (טיפוסי)
470 V