RH100-16.000-18-3050-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-16.000-18-3050-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-16.000-18-3050-TR
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
תיאור מפורט
16 MHz ±30ppm גבישים 18pF 70 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
70 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
16 MHz
יציבות התדר
±50ppm
אפיצות תדר
±30ppm