RH100-32.000-12-F-3030-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RH100-32.000-12-F-3030-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RH100-32.000-12-F-3030-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RH100-32.000-12-F-3030-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RH100-32.000-12-F-3030-TR
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
תיאור מפורט
32 MHz ±30ppm גבישים 12pF 50 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
50 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
32 MHz
יציבות התדר
±30ppm
אפיצות תדר
±30ppm