RT2012-32.768-7-20-EXT-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-RT2012-32.768-7-20-EXT-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-RT2012-32.768-7-20-EXT-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-RT2012-32.768-7-20-EXT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT2012-32.768-7-20-EXT-TR
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 7pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
32.768 kHz
אפיצות תדר
±20ppm
קיבוליות עומס
7pF