AT25SF081B-SSHD-B
מק"ט מוצר של DigiKey
1265-AT25SF081B-SSHD-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT25SF081B-SSHD-B
תיאור
IC FLASH 8MBIT SPI/QUAD 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
FLASH - NOR זיכרון IC 8Mbit SPI‏ - I/O מרובע 108 MHz 8-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AT25SF081B-SSHD-B דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI‏ - I/O מרובע
יצרן
תדר השעון
108 MHz
אריזה
צינור
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
50µs, 800µs
סטטוס החלק
פעיל
מתח - הספקה
2.5V ~ 3.6V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TC)