STPS5H100AF
מק"ט מוצר של DigiKey
497-18873-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
497-18873-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
497-18873-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
STPS5H100AF
תיאור
DIODE SCHOTTK 100V 5A SOD128FLAT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות 100 V 5A הרכבה משטחית SOD128Flat
מודלים EDA/CAD
STPS5H100AF דגמים
קטגוריה
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
3.5 µA @ 100 V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מארז ההתקן של הספק
SOD128Flat
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
100 V
טמפרטורת פעולה - צומת
175°C (מקס')
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
5A
מספר מוצר בסיס
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
760 mV @ 5 A