AT25SF161B-SSHD-B
מק"ט מוצר של DigiKey
1695-AT25SF161B-SSHD-B-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AT25SF161B-SSHD-B
תיאור
IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
FLASH - NOR זיכרון IC 16Mbit SPI‏ - I/O מרובע 108 MHz 7 ns 8-SOIC
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI‏ - I/O מרובע
יצרן
תדר השעון
108 MHz
אריזה
צינור
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
50µs, 1.8ms
סטטוס החלק
פעיל
זמן גישה
7 ns
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
מתח - הספקה
2.5V ~ 3.6V
סוג זיכרון
בלתי נדיף
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TC)