AT25SF161B-SSHD-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | FLASH - NOR זיכרון IC 16Mbit SPI - I/O מרובע 108 MHz 7 ns 8-SOIC |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | ממשק זיכרון SPI - I/O מרובע |
יצרן | תדר השעון 108 MHz |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | זמן מחזור כתיבה - מילה, דף 50µs, 1.8ms |
סטטוס החלק פעיל | זמן גישה 7 ns |
ניתן-לתכנות ב-DigiKey לא מאומת | מתח - הספקה 2.5V ~ 3.6V |
סוג זיכרון בלתי נדיף | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TC) |