TP65B110HRU-TR
מק"ט מוצר של DigiKey
1707-TP65B110HRU-TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1707-TP65B110HRU-TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1707-TP65B110HRU-TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TP65B110HRU-TR
תיאור
650V, 110 M GAN BDS IN TOLT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מתג/דוחף להספקת-כוח 24A
קטגוריה
מתח - עומס
650V
יצרן
זרם - יציאה (מקס')
24A
סדרה
Rds On (טיפוסי)
110mOhm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)