XLL325156.250000I זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Renesas Electronics Corporation
קיים במלאי: 500
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
ECS Inc.
SiTime
SiTime
156.25 MHz XO (סטנדרטי) LVDS מתנד 2.5V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
XLL325156.250000I
מק"ט מוצר של DigiKey
XLL325156.250000I-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
XLL325156.250000I
תיאור
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 33
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
2.5V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
פס
זרם - הספקה (מקס')
34mA