RT9013-25GB זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 20,987
גיליון נתונים
דומים
Analog Devices Inc.
קיים במלאי: 2,831
גיליון נתונים
Microchip Technology
Texas Instruments
Texas Instruments
קיים במלאי: 981
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎SOT-23-5‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
RT9013-25GB
מק"ט מוצר של DigiKey
1028-RT9013-25GBTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1028-RT9013-25GBCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1028-RT9013-25GBDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT9013-25GB
תיאור
IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
50 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
50dB (10kHz)
סטטוס החלק
אפשרות אחרונה לרכישה
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V