RT9013-33GU5
מק"ט מוצר של DigiKey
1028-RT9013-33GU5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1028-RT9013-33GU5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1028-RT9013-33GU5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT9013-33GU5
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA SC-70-5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA SC-70-5
זרם - רגיעה (Iq)
50 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
50dB (10kHz)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
פונקציות בקרה
אפשור
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V