RT9161-33GV | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA SOT-23-3 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | מפל המתח (מקס') V0.6 ב-mA300 |
יצרן | זרם - יציאה |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TJ) |
תצורת יציאה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג היציאה | מארז / תיבה TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
מספר המייצבים 1 | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 |
מתח - כניסה (מקס') 12V | מספר מוצר בסיס |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V |