RT9161-33GV
מק"ט מוצר של DigiKey
1028-RT9161-33GVTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1028-RT9161-33GVCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1028-RT9161-33GVDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RT9161-33GV
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA SOT-23-3
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.6‏ ב-mA‏300‏
יצרן
זרם - יציאה
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
תצורת יציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מספר המייצבים
1
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
מתח - כניסה (מקס')
12V
מספר מוצר בסיס
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V