CAR0805-470RB1 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
שדרוג
Bourns Inc.
קיים במלאי: 10,000
גיליון נתונים
שדרוג
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Vishay
Vishay Dale Thin Film
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Susumu
470 Ohms ±0.1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) ציפוי דק
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
CAR0805-470RB1
מק"ט מוצר של DigiKey
CAR0805-470RB1-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CAR0805-470RB1
תיאור
RES SMD 470 OHM 0.1% 1/10W 0805
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
CAR0805-470RB1 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±25ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C