UAL10-0R1F8
מק"ט מוצר של DigiKey
UAL10-0R1F8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL10-0R1F8
תיאור
RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 10W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 mOhms ±1% 10W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
UAL10-0R1F8 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
אריזה
בתפזורת
התנגדות
100 mOhms
טולרנס
±1%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
10W