UAL25-0R1F8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1495-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL25-0R1F8
תיאור
RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 25W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 mOhms ±1% 25W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UAL25-0R1F8 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
יצרן
מאפיינים
חישת זרם, חסין בעירה, עמידות בדפקים, בטיחות, בטיחות
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
שקית
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 1.063‏ אינץ' x‏ רוחב 1.079‏ אינץ' (27.00 מ"מ x‏ 27.40‏ מ"מ)
התנגדות
100 mOhms
גובה - מקובע (מרבי)
0.575‏ אינץ' (14.60‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
25W