UAL25-7R5F8
מק"ט מוצר של DigiKey
696-1293-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UAL25-7R5F8
תיאור
RES CHAS MNT 7.5 OHM 1% 25W
תיאור מפורט
7.5 Ohms ±1% 25W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
UAL25-7R5F8 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
התנגדות
7.5 Ohms
טולרנס
±1%
הספק (Watts)
25W