KAL50FB10R0
KAL50FB10R0
KAL50FB10R0
מק"ט מוצר של DigiKey
KAL50FB10R0-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAL50FB10R0
תיאור
RES CHAS MNT 10 OHM 1% 50W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 Ohms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
KAL50FB10R0 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±30ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
התנגדות
10 Ohms
טולרנס
±1%
הספק (Watts)
50W