UALN25-0R1F1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Riedon products by Bourns
קיים במלאי: 827
גיליון נתונים
100 mOhms ±1% 25W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
UALN25-0R1F1
מק"ט מוצר של DigiKey
696-UALN25-0R1F1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
UALN25-0R1F1
תיאור
RES CHAS NON-IND 25W 0.1 OHM 1%
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
UALN25-0R1F1 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
יצרן
מאפיינים
לא השראי, עמידות בדפקים
סדרה
ציפוי, סוג בית
אלומיניום
אריזה
שקית
מאפיין הרכבה
אוגנים
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
אורך 1.063‏ אינץ' x‏ רוחב 1.079‏ אינץ' (27.00 מ"מ x‏ 27.40‏ מ"מ)
התנגדות
100 mOhms
גובה - מקובע (מרבי)
0.575‏ אינץ' (14.60‏ מ"מ)
טולרנס
±1%
תצורת המוליכים
נעלי הלחמה
הספק (Watts)
25W