1N5934BRNG פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
מומלצי MFR
onsemi
קיים במלאי: 3,728
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
Nexperia USA Inc.
דיודות - זנר (Zener) 24 V 3 W ±5% חור מעבר ‎DO-41‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
1N5934BRNG
מק"ט מוצר של DigiKey
1N5934BRNG-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
1N5934BRNG
תיאור
DIODE ZENER 24V 3W DO41
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
1N5934BRNG דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 18.2 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
1.5 V @ 200 mA
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 200°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
‎DO-41‎
הספק - מקס'
3 W
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
19 Ohms